У Києві судитимуть керівника товариства, який спробував привласнити землі дитячого табору | Кримінал Києва

10

Ювенальні прокурори Оболонської окружної прокуратури міста Києва скерували до суду обвинувальний акт відносно екскерівника товариства за фактом замаху на шахрайське заволодіння землями рекреаційного призначення, що належать до комунальної власності, площею 4 га та вартістю майже 27 млн грн.

Згідно з матеріалами слідства, обвинувачений, перебуваючи на посаді директора одного із товариств, разом зі спільниками розробив злочинну схему заволодіння комунальною земельною ділянкою у Пущі-Водиці.

Так, замість реконструкції раніше придбаного дитячого оздоровчого табору, розташованого на цій території, учасники схеми мали намір збудувати на рекреаційних землях клубне містечко із 34 окремими котеджами.

Будівництво цих котеджів та введення їх в експлуатацію також дозволило б зловмисникам заволодіти вказаними землями.

Завдяки втручанню прокуратури злочинний намір не був реалізований.

На етапі початку будівництва клубного містечка незаконні дії було припинено, недобудовані об’єкти нерухомості та земельна ділянка за рішенням суду передані в управління АРМА, та на вказані об’єкти накладено арешт.

Крім того, висновком експерта будівельно-технічної експертизи підтверджено версію слідства щодо проведення нового будівництва без дотримання цільового призначення земельної ділянки.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років із конфіскацією майна.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник