У Києві повідомлено про підозру посадовцю КМДА, причетному до мільйонних збитків бюджету | Кримінал Києва

203

У столиці підозру отримав посадовець КМДА.

Організатор корупційної схеми з розкрадання коштів міського бюджету — керівник одного з Департаментів Київської міської ради, який відповідає за захист довкілля. Йому загрожує до пʼяти років увʼязнення.

Оперативники управління стратегічних розслідувань у м. Києві спільно зі слідчими слідчого управління столичного ГУНП встановили, що у 2022 році між замовником послуг — Департаментом КМДА і фірмою-підрядником, було укладено низку договорів на збирання, перевезення, зберігання та переробку відпрацьованих шин на території міста. Тоді переможцем на право вивезення відходів стала одна з профільних комерційних організацій.

Як стало відомо у ході слідства, за вказівкою посадовця угоди укладалися за цінами значно вище ринкових, а їх загальна вартість склала майже 4 млн грн. Для виконання умов договору фірма-підрядник додатково уклала договір субпідряду з іншим представником підприємницької діяльності, проте з повного переліку визначених робіт він здійснив лише перевезення шин до місць зберігання.

Як наслідок, умови контракту виконані не були, а проведені експертні дослідження підтвердили факт завдання збитків місцевому бюджету міста Києва на майже 2 800 000 грн.

На підставі зібраних доказів поліцейські повідомили про підозру директору одного з Департаментів Київської міської ради (КМДА).

Посадовцю може загрожувати позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

За матеріалами поліції Києва

Источник