У Києві посадовиця відділу контролю за благоустроєм обклала даниною підприємця | Кримінал Києва

107

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури заступниці начальника відділу контролю за благоустроєм Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди для себе.

За даними слідства, заступниця начальника відділу контролю за благоустроєм повідомила підприємцю, що для розміщення торгівельних точок та безперешкодного ведення торгівлі він має сплачувати їй по 6 тис. гривень за кожне місце щомісячно. При цьому оплату потрібно здійснювати наперед, в перших числах кожного місяця.

За першу половину червня за роботу 6 торгівельних місць вона нарахувала підприємцю 21 тис. гривень та надала номер банківської картки. За липень жінка попросила передати їй готівкою 42 тисячі гривень.

Заступницю начальника відділу контролю за благоустроєм Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  затримали під час отримання хабаря.

Наразі фігурантці повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник