У Києві посадовця судитимуть за розкрадання 10 млн грн, виділених на обробку даних київського БТІ | Кримінал Києва

3

Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням Генерального директора ПП «Лабораторія Інформаційних Технологій» у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах, та службовому підробленні.

У ході досудового розслідування встановлено, що у період 2018-2021 років між КП КМР «Київське міське бюро технічної інвентаризації» та ПП «Лабораторія Інформаційних Технологій» був укладений договір щодо закупівлі послуг з обробки даних та оцифрування технічної документації на столичні об’єкти нерухомості, вартістю 30 млн гривень.

Проведеною у ході слідства судово-економічною експертизою документально підтверджено привласнення виконавцем робіт майже 10 млн гривень, виділених за договором, внаслідок необґрунтованого завищення витрат.

У подальшому привласнені кошти були виведені підрядником через фіктивні фірми під виглядом оплати за послуги, які фактично не надавалися.

Раніше в межах даного кримінального провадження окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно заступника начальника – голови тендерного комітету Комунального підприємства «Київське міське бюро технічної інвентаризації» за обвинуваченням у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Документування вказаних обставин здійснювалось Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва у тісній взаємодії із Департаментом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник