У Києві подружжя виготовляло та збувало психотропи у чималих об’ємах, — прокуратура | Кримінал Києва

98

За процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру трьом учасникам групи, які налагодили роботу лабораторії з виготовлення особливо небезпечних психотропних речовин (мефедрон та альфа-PVP), які вони збували у столиці.

Досудовим розслідуванням встановлено, що подружжя киян в гаражі та оселі свого 56-річного спільника облаштували нарколабораторію. Під час обшуків виявлено та вилучено: лабораторне обладнання, прекурсори, хімічні реактиви, залишки психотропної речовини, мобільні телефони та банківські карти, автомобілі, понад 10 кг психотропної речовини, вибухові речовини та інші хімічні залишки.

Також правоохоронці під час слідства провели дві оперативні закупки PVP. Так, 350 доларів США за 100 грам речовини потрібно було перерахувати на електронний гаманець, після чого клієнту давали координати «закладки».

34-річну жінку та 30-річного чоловіка затримали під час перевезення товару до наступних «закладок». У них вилучили 20 поліетиленових пакетів по 500 грам кожен з психотропною речовиною.

Орієнтовна вартість усіх вилучених речовин – 3 млн гривень.

Подружжю та власнику гаража і будинку, де працювала нарколабораторія, повідомлено про підозру.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленні волі строком до 12 років за збут та зберігання психотропних речовин та до 8 років за організацію нарколабораторії.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник