У Києві чоловіка засуджено за систематичне домашнє насильство, щодо колишньої дружини | Кримінал Києва

842

Киянин систематично нецензурно ображав та застосовував фізичну силу відносно колишньої дружини, з якою спільно проживає. Правоохоронці провели досудове розслідування, а суд призначив обвинуваченому рік тюремного ув’язнення, з іспитовим строком один рік.

Наприкінці 2021 року до Деснянського управління поліції надійшло повідомлення про сімейний конфлікт у квартирі на проспекті Лісовому. Сусіди скаржилися на чоловіка, який вчиняє домашнє насильство відносно своєї колишньої дружини, яка проживає разом з ним в одному помешканні.

Правоохоронці з’ясували, що кривдник ображає, принижує жінку та б’є. Інспектори сектору протидії домашньому насильству задокументували кожен виклик, у тому числі протиправні дії 65-річного киянина.

За систематичне вчинення домашнього насильства слідчі Деснянського управління поліції відкрили кримінальне провадження та за процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури міста Києва повідомили фігуранту про підозру у скоєнні злочину передбаченого ст. 126-1 Кримінального кодексу України – домашнє насильство.

Зібравши необхідну доказову базу слідчі скерували обвинувальний акт разом з матеріалами кримінального провадження до суду. Вироком Деснянського районного суду міста Києва зловмисника засуджено до року позбавлення волі, з іспитовим строком один рік. Наразі колишнє подружжя проживає окремо.

За матеріалами поліції Києва

Источник