У Києві чистильника акваріумів судитимуть за сексуальне насильство та розбещення 13-річної дівчинки | Кримінал Києва

951

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Київської міської прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо 40-річного киянина за обвинуваченням у розбещенні, тобто вчиненні розпусних дій щодо малолітньої особи, сексуальному насильстві, не пов’язаному з проникненням у тіло дитини, вчиненому повторно та умисному зберіганні дитячої порнографії без мети збуту.

Досудовим розслідуванням встановлено, що батько дівчинки найняв обвинуваченого для чистки акваріуму в їх квартирі. Чоловік раз на два тижні приходив до помешкання сім’ї. Завоювавши за багато років довіру родини, чоловік почав проявляти інтерес до 13-річної доньки власника квартири.

Достовірно знаючи, що дівчинка малолітнього віку, зловмисник обмінявся з нею номерами телефонів.

Через месенджер обвинувачений вів непристойні розмови із дівчинкою та надсилав їй контент, що містить матеріали порнографічного характеру, у тому числі дитячу порнографію. Крім цього, чоловік, користуючись відсутністю поруч мешканців квартири, записував відео, на якому він на ліжку дівчинки вчиняв дії сексуального характеру, після чого надіслав відеофайл дитині.

Слідство встановило, що підозрюваний також здійснював непристойні дотики до тіла малолітньої дівчинки, що кваліфіковано як сексуальне насильство, вчинене повторно.

Дитина розповіла про це бабусі.

З метою реалізації принципів правосуддя дружнього до дитини, та найменшої травматизації, слідчі дії з неповнолітньою в кримінальному провадженні проведені із залученням психолога, законного представника у спеціально обладнаному приміщенні на базі Центру «Барнахус».

Під час обшуку в квартирі підозрюваного на його комп’ютері виявили файли з дитячою порнографією.

Санкція статей передбачає позбавленням волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУ Нацполіції в м. Києві за оперативного супроводу ДКП НП України.

За матеріалами Київської міської прокуратури 

Источник