У Києві 52-річна теща вислухала вирок суду за умисне вбивство зятя | Криминал Киева

270

За підтримання обвинувачення Солом’янською окружною прокуратурою міста Києва Солом’янським районним судом міста Києва оголошено обвинувальний вирок 52-річній жінці за обвинуваченням у скоєнні умисного вбивства .

Слідством встановлено, що у обвинуваченої та її зятя був довготривалий конфлікт. На ґрунті даного конфлікту у жінки, яка працює медичною сестрою у закладі охорони здоров’я, виник умисел, направлений на протиправне заподіяння смерті потерпілого.

Так, у лютому 2022 року обвинувачена, реалізуючи злочинний умисел, нанесла чоловіку удар ножем у область живота, внаслідок чого настала смерть останнього. При цьому, жінка запевняла родичів потерпілого, що необхідність викликати «швидку допомогу» відсутня, і що вона сама надасть йому кваліфіковану медичну допомогу. Однак, замість надання допомоги потерпілому, обвинувачена намагалася приховати сліди злочину.

У судовому засіданні жінка свою вину не визнала.

Водночас за принципової позиції прокурора судом надано критичну оцінку доводам сторони захисту та за результатом судового розгляду жінку визнано винною в інкримінованому злочині та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.

За матеріалами Київської міської прокуратури

 

До набрання вироком законної сили обвинувачена перебуватиме під вартою.

Источник