Трьох закарпатців судитимуть за систематичне переправлення нелегалів через кордон | Кримінальні новини

03.11.2022 15:30

Слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань та прикордонниками, наприкінці травня затримали трьох жителів села Грушево Тячівського району за підозрою у незаконному переправленні осіб через державний кордон України.

Правоохоронці затримали фігурантів під час отримання ними грошових коштів від чергових клієнтів. За свої послуги вони запитували 1 500$ США з однієї особи.

В ході слідства було встановлено, що за вказану суму кожен зі зловмисників виконував визначену роль: від пошуку клієнтів, до кінцевого переправлення через «зелений кордон». Маршрут пролягав через річку Тиса, тому фігуранти також забезпечували своїх клієнтів необхідним приладдям.

Трьом закарпатцям було повідомлено про підозру. Станом на сьогодні слідчі вже сформували обвинувальний акт та разом з матеріалами кримінального провадження скерували його для судового розгляду.

Обвинуваченим загрожує до дев’яти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

За матеріалами поліції Закарпатської області

Источник