Тимошенко засудила «шоу», влаштоване Порошенком і Зеленським

Політик вже розпочала підготовку до парламентських виборів.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко має намір наполягати на запровадженні механізму контролю за діяльністю президента на законодавчому рівні. Вона негативно відгукнулася про передвиборчу боротьбу кандидатів в президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка, інформує Ukr.Media.

"Багато хто сьогодні з сумом спостерігає за шоу, влаштованим кандидатами, які потрапили у другий тур. В боротьбі за посаду вони не гребують навіть приниженням країни", — сказано на сторінці Тимошенко в Instagram.

Разом з цим Тимошенко висловила задоволення в зв'язку з тим, що «все це скоро скінчиться» і в країні стартує кампанія, пов'язана з виборами в парламент України.

Наразі Юлія Володимирівна очікує закінчення президентських виборів і вже озвучила плани на майбутню парламентську кампанію.

"Впевнена, що її результати дозволять нам повернутися до змістовної політики і почати реальні зміни. Тепер Верховна Рада має унікальну можливість прийняти базові закони, які запровадять механізми контролю за діяльністю будь-якого президента", — підкреслила політик.

За словами Тимошенко, на Погоджувальній раді вона вже запропонувала список відповідних законів.

"Нам потрібно ухвалити закони про ТСК, імпічмент президента і референдум, скасувати недоторканість президента, депутатів і суддів, ввести пропорційну виборчу систему і узаконити право відкликання депутатів і цілих партій, які себе дискредитували. Ми не маємо права втягнутися в балаган. Ми повинні служити людям і вберегти країну", — сказала нардеп.

Зазначимо, що раніше Тимошенко відмовилася бути арбітром на дебатах між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком.