Тим, хто виїхав за кордон, СК “КРОНА” рекомендує придбати поліс туристичного страхування

Тим, хто виїхав за кордон, СК “КРОНА” рекомендує придбати поліс туристичного страхування

У страховій компанії “КРОНА” тим, хто планує або вже знаходиться за кордоном, рекомендують купити поліс туристичного страхування. Цей поліс гарантує організацію та оплату медичної допомоги.

Про це стало відомо з повідомлення СК “КРОНА”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”  

“Від початку військової агресії зі сторони рф, багато українців були змушені залишити свої домівки та в пошуку безпеки виїхати до сусідніх держав. Звісно, в умовах війни, заздалегідь підготувати всі документи та придбати поліс страхування, м’яко кажучи – складне завдання. Дякуючи нашим справжнім друзям сусідам, спосіб перетину кордону був суттєво спрощений не залежно від наявності потрібних документів. Ми рекомендуємо придбати поліс туристичного страхування як особам, які планують перетин кордону, так і тим хто вже знаходиться на території іншої держави, але без полісу страхування”, – зазначено у повідомленні СК “КРОНА”.

Слідкуйте за “КиївВладою”

В компанії розповіли, що поліс туристичного страхування передбачає:

  • оплату та організацію медичної допомоги у випадку гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, травми, отруєння, опіку, обмороження та інших наслідків нещасного випадку;
  • страхування від нещасних випадків, що передбачає страхову виплату при тимчасовій втраті працездатності, сталій втраті працездатності (інвалідності) або смерті під час перебування за кордоном.
  • Придбати поліс онлайн з будь-якої точки планети можна за посиланням всього за 5 хвилин або за телефоном 0 800-210-148.

    Після оформлення діючий поліс одразу надійде на вказану вами електронну адресу.

    Нагадаємо, СК “КРОНА” створена у 2000 році. Має ліцензії на здійснення 25 видів страхування, з яких 15 у формі добровільних видів і 10 – у формі обов’язкових. Компанія пропонує понад 30 страхових продуктів для юридичних і фізичних осіб. Пріоритетним напрямком діяльності СК є медичне страхування. Клієнтами компанії є організації, установи та фізичні особи різних галузевих і соціальних верств.

    Источник