“Суспільне” анонсувало лонглист учасників Нацвідбору на Євробачення-2024 (фото)

“Суспільне” анонсувало лонглист учасників Нацвідбору на Євробачення-2024 (фото)

«Суспільне Мовлення» оголосило лонглист Національного відбору на Євробачення-2024. До списку учасників Нацвідбору потрапило 20 українських артистів. 

Про це стало відомо з повідомлення видання «Суспільне Культура».

 

Згідно повідомлення, до списку учасників Національного відбору увійшли: alyona alyona & Jerry Heil; Anka; Carpetman; Drevo; Ingret; Julia Belei; Karyotupe; Krylata; Melovin; Nahaba; NazvaA; Parfiniuk; Shepa; Skyller; Stasya; Swoiia; Teslenko;Yagody; Yaktak; Ziferblat.

«Довгий список Нацвідбору обрали з майже 400 поданих заявок. Перелік фіналістів, який включатиме до 10 артистів, буде оголошено не пізніше ніж 20 листопада», – повідомило «Суспільне». 

 

Також зазначається, що серед учасників лонглиста, які за результатами прослуховувань не потрапили до списку фіналістів, буде проведено рейтингове онлайн-голосування, яке визначить ще одного учасника фіналу.

Фінал Нацвідбору відбудеться в лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця Нацвідбору визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування. 

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме місто Мальме (Швеція). Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 11 травня.

Источник