Суд арештував активи львів’янки, яка є підставною особою Козака та Медведчука

Суд арештував активи львів’янки, яка є підставною особою Козака та Медведчука

Личаківський районний суд Львова арештував активи, які були записані на кілька київських компаній, бенефіціаром яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є 62-річна львів’янка Ольга Куць. Жінка в розмові з журналістами визнала, що не є реальною власницею бізнесу.

Про це стало відомо з матеріалу видання Bihus.Info. 

 

Як пише видання, Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаром яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це журналістам стало відомо з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал. 

Зазначається, що йдеться про компанії “Істбуд” та “Таун Ленд Компані”, у яких частка Куць складає 55%.

“Перша компанія є власницею майже гектара землі на бульварі Дружби Народів в Києві. Ділянка, окрім того, що знаходиться в центрі міста і поблизу зручної транспортної розв’язки, вже також має і комерційно-вигідне цільове призначення – для будівництва готельно-офісної будівлі. Орієнтовна ринкова вартість ділянки близько 160 мільйонів гривень”, – йдеться в матеріалі. 

“Таун Ленд Компані” є замовницею будівництва житлового комплексу “Поетика”, що зводиться в Києві, на Дегтярівській і, оскільки роботи ще не завершені, поки значиться власницею низки об’єктів незавершеного будівництва. 

Саме про ці компанії та об’єкти, а також про зв’язок Ольги Куць з підозрюваними у державній зраді екснардепами Віктором Медведчуком і Тарасом Козаком Bihus.Info розповіло наприкінці лютого. Судові ж ухвали щодо арешту активів були видані на третій день після публікації розслідування – 2 березня.

Суд арештував активи львів’янки, яка є підставною особою Козака та Медведчука

Суд арештував активи львів’янки, яка є підставною особою Козака та Медведчука

Суд арештував активи львів’янки, яка є підставною особою Козака та Медведчука

Суд арештував активи львів’янки, яка є підставною особою Козака та Медведчука

Раніше проект Bihus.Info повідомляв, що компанії, в яких Куць значиться власницею найбільших часток, виявилися пов’язаними з будівельним бізнесом обраного від “ОПЗЖ” нардепа Вадима Столара. 

Частку в бізнесі Столара, за інформацією журналістів Bihus.Info, у 2020-му придбали Віктор Медведчук та його близький соратник, а нині біглий екснардеп Тарас Козак. Безпосередньо Медведчук і Козак серед офіційних партнерів Столара так і не з’явилися, але саме тоді співвласницею згаданих компаній стала Ольга Куць. Тож, журналісти припустили, що за Куць насправді може ховатися саме оточення Медведчука, приховуючи цінні активи від можливих арештів. 

“Під час розмови з Ольгою Куць з’ясувалося, що раніше вона працювала в кількох львівських фірмах, пов’язаних з родиною Тараса Козака. Більше того, жінка визнала, що не є реальною власницею київських компаній, а, працюючи на підприємстві брата Козака, просто підписала довіреність. За інформацією журналістів, теж саме Куць заявила правоохоронцям під час допиту, який, ймовірно, відбувся вже після виходу матеріалу, адже в розмові з Bihus.Info Куць казала, що силовики до неї досі не зверталися”, – зазначають журналісти. 

Нагадаємо, в лютому ц.р. СБУ провела обшуки у представників будівельних компаній Києва, підконтрольних народному депутату від “ОПЗЖ” Вадиму Столару. Обшуки СБУ в будівельних компаніях народного депутата від “ОПЗЖ” Вадима Столара актуалізували питання про його зв’язки з державним зрадником Віктором Медведчуком та про структуру власності будівельних компаній. Тому варто нагадати, що в структурі власності щонайменше однієї будівельної компанії Столара-Медведчка “ENSO” присутній голова Ради з державної підтримки кіно Артем Колюбаєв, який з 2017 по 2020 рік був партнером по кінобізнесу керівника Офіса Президента (ОП) Андрія Єрмака.

Источник