Студенти та викладачі Академії Бойчука представили спільну виставку “Незламність традицій” у столичному музеї

Студенти та викладачі Академії Бойчука презентували свої роботи на виставці у Національному музеї декоративного мистецтва України.

Проєкт “Незламність традицій” представляє твори студентів та викладачів Кафедри художньої кераміки, дерева, скульптури і металу Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

В експозиції зібрано понад 200 творів художньої кераміки, дерева і металу, які створювали майже 100 авторів.

Тут можна побачити студентські курсові та дипломні роботи за останні 25 років — від створення Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну на базі Київського промислового технікуму (1999 року) до сьогодення.

Окрім студентських, представлені твори викладачів, котрі працювали на кафедрі раніше і тих, які працюють тепер: Михайла Головка (1950 – 2020), Оксани Грудзинської (1923-2023), Людмили Свиди, Миколи Лампеки, Наталії Черніченко-Лампеки, Петра Печорного, Миколи Білика, Назара Білика, Івана Пузенка, Леоніда Нагірняка, Тетяни Музиченко, Івана Гупіка, Іллі Поп’юка, Андрія Кулигіна, Марії Зенькової (Кольцової), Володимира Хижинського.

  • Адреса музею: вул. Лаврська, 9, корпус 2.
  • Графік роботи: середа-неділя – з 10:00-18:00, понеділок-вівторок – вихідні.

Джерело