Столичного підприємця підозрюють у вимаганні хабара в 40 тисяч доларів

Столичного підприємця підозрюють у вимаганні хабара в 40 тисяч доларів

У Києві затримали керівника столичного консалтингового підприємства за підозрою у вимаганні хабара. Прокуратура стверджує, що чоловік за “винагороду” обіцяв посприяти в отриманні дозвільної документації на будівництво житлового будинку в Бучанському районі.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

 

“За процесуального керівництва Київської міської прокуратури затримано керівника столичного консалтингового підприємства за фактом зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України)”, – повідомили в пресслужбі.

Згідно інформації прокуратури, керівник підприємства вимагав від представника житлового кооперативу 40 тис. доларів за забезпечення прийняття начальником відділу архітектури та містобудування потрібного рішення. За хабар “посередник” обіцяв сприяти отриманню містобудівних умов та обмежень для будівництва житлового будинку на території Бучанського району.

У разі не дачі хабара, він погрожував використати свої зв’язки для створення перешкод у наданні дозвільної документації.

Під час отримання чергової частини “винагороди” у розмірі 17 тис. доларів підприємця затримали правоохоронці.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. Також перевіряється причетність службових осіб органу місцевого самоврядування до вчинення цього злочину. 

Нагадаємо, в Оболонському районі столиці правоохоронці затримали голову правління одного із ОСББ. Чоловіка підозрюють у вимаганні хабара за підключення приміщень до комунікацій. 

Источник