Столичні комунальники ремонтують підземні переходи на Європейській площі

Столичні комунальники ремонтують підземні переходи на Європейській площі

У підземних переходах на Європейській площі триває ремонт. За останні три місяці у Києві вже відремонтували низку підземних переходів.

Про це дізналася з повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

 

Як в ефірі телеканалу “Київ” повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, на Європейській площі триває ремонт у підземних переходах.

“Наразі у першому переході співробітники КП ШЕУ Шевченківського району завершують ремонт стелі. Вже відновлено освітлення та відремонтовано зливоприймальну систему. Найближчим часом заплановано роботи з облицювання парапетів”, – розповів Микола Поворозник.

Згідно з повідомленням, на другому переході (Європейська площа – ріг Володимирського узвозу) завершили ремонт сходів та майданчиків. Триває ремонт освітлення, стелі та зливоприймальної системи.

Микола Поворозник нагадав, що за останні три місяці у Києві вже відремонтували низку підземних переходів, зокрема: на площі Перемоги, перетині вулиць Дорогожицький – Теліги, вул. Теліги – ст. метро “Дорогожичі”, вул. Теліги – вул. Ольжича, площі Льва Толстого та на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, до Києва повертається все більше мешканців, зростає потреба у послугах комунального транспорту. Нагально постає питання відновлення руху маршрутів, які були призупинені та економічно обґрунтованої вартості проїзду. 

Источник