Сім’ї загиблих та власники пошкодженого житла в Деснянському районі отримають матдопомогу, — КМДА

Сім’ї загиблих та власники пошкодженого житла в Деснянському районі отримають матдопомогу, - КМДА

Столична влада обіцяє надати матеріальну допомогу сім’ям загиблих та власникам житла в Деснянському районі, пошкодженого внаслідок ворожої атаки 1 червня. 

Про це, як передає , йдеться у повідомленні заступниці голови КМДА Марини Хонди.

 

“Місто надасть матеріальну допомогу сім’ям загиблих та власникам житла в Деснянському районі, пошкодженого внаслідок ворожої атаки 1 червня. Кошти виділять через міську цільову програму “Турбота. Назустріч киянам” на 2022-2024 роки”, – зазначила Марина Хонда.

Вона зазначила, що усі необхідні документи вже готує управління соціального захисту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

За її словами, у 2023 році вже 809 осіб отримали матеріальну допомогу за пошкоджене житло внаслідок ворожих обстрілів. Зараз у Деснянському районі близько 280 власників квартир отримають матеріальну допомогу та 71 власник у Дніпровському. Також місто надає матеріальну допомогу сім’ям загиблих у Деснянському районі, які опинилися у скрутних життєвих обставинах (сім’ї без годувальника, одинокі люди похилого віку).

Нагадаємо, у ніч на 1 червня ворог завдав ракетного удару по столиці. Внаслідок цього у Деснянському районі столиці загинули дві жінки та 9-річна дівчинка, які намагалися потрапити у закрите бомбосховище. Поліція Києва розпочала кримінальні провадження за фактом службової недбалості та залишення людей у небезпеці,  що спричинило тяжкі наслідки. 

Источник