Швеція надсилає Україні рекордний пакет підтримки як гуманітарної, так і військової, — Генштаб

Швеція надсилає Україні рекордний пакет підтримки як гуманітарної, так і військової, - Генштаб

Швеція надсилає Україні рекордний пакет підтримки. Пакет є найбільшим на сьогодні і включає військову та гуманітарну підтримку та підтримку відновлення критичної інфраструктури – близько 3 мільярдів шведських крон.

Про це стало відомо з повідомлення Генштаба ЗСУ.

 

Пакет військової підтримки є більшим, ніж усі вісім попередніх пакетів військової матеріальної підтримки разом узятих, а гуманітарний пакет є найбільшим, надісланим на сьогодні.

“Зараз ми надсилаємо Україні рекордний пакет підтримки, як гуманітарної, так і військової. Захист свободи України є найважливішим зовнішньополітичним завданням нашого часу”, – заявив прем’єр-міністр Ульф Крістерссон.

Слідкуйте за “КиївВладою”

Очікується, що новий пакет військової підтримки міститиме передову систему озброєння для протиповітряної оборони, включно з вдосконаленими боєприпасами, а також вдосконалені боєприпаси для додаткових систем протиповітряної оборони, легкі всюдиходи, особисте спорядження, включно із зимовим спорядженням та захистом тіла, обладнання для наведення зброї, намети та маскувальна сітка.

Вміст запланованого пакету військової підтримки становить загальну суму близько 3 мільярдів шведських крон.

Це на 1 мільярд шведських крон більше, ніж сума всіх попередніх пакетів військової матеріальної підтримки разом (близько 2 мільярдів шведських крон).

Источник