Росія записує убитих військових до списку “безвісти зниклих” та складає тіла на звалищах

Росія записує убитих військових до списку “безвісти зниклих” та складає тіла на звалищах

Щоб приховати свої втрати на війні в Україні, росія записує своїх убитих військових до списку “безвісти зниклих”. Їхні тіла складують на імпровізованих звалищах, де “двухсотих” так багато, що гори трупів досягають двох метрів заввишки.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби СБУ з посиланням на телефонні розмови загарбників.

Підписуйтесь на “КиївВладу”  

“Это не морг, это свалка. Здоровенное, это… поле – не поле, полигон – не полигон… Огорожено, оцеплено, никого не пускают. И, короче, там тысячами привозят. Свалка высотой с человеческий рост…” – розповідає ворожий загарбник своїй дружині з “ДНР”.

За словами росіянина, це звалище організували прямо під Донецьком.

Цікаво, що охорона звалища перетворила його на бізнес і заробляє шалені гроші, допомагаючи родичам мерців знайти їхні останки.

Слідкуйте за “КиївВладою”

«А дізнався він про це – бо там його знайома відшукала тіло брата. Тож батькам, дружинам і рідним окупантів слід замислитись: чи готові вони, щоб їхні близькі були пошматовані собаками або гнили на полігоні просто неба», – повідомляє пресслужба.

Також, катарський телеканал “Аль-Джазіра” 9 травня опублікував репортаж, у якому, серед іншого, показано вагон-рефрижератор, заповнений, як стверджується, тілами російських військових, які загинули в Україні.

Источник