Роботи Бенксі у Бородянці захистили склом (фото)

Роботи Бенксі у Бородянці захистили склом (фото)

У Бородянці Київської області графіті відомого художника Бенксі захистили склом та встановлюють спеціальну систему з датчиками руху. Мова йде про роботи, створені на стіні зруйнованої котельні дитсадка та на знищеному окупантами будинку по вулиці Центральній.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади.

 

Як зазначив заступник селищного голови Костянтин Мороз, у Бородянській громаді тривають роботи з реалізації проєкту захисту графіті Бенксі. 

“Наприкінці минулого року він створив їх на зруйнованій будівлі котельні дитсадка “Буратіно” та спаленому російськими авіабомбами будинку № 353 по вул. Центральній у Бородянці”, – нагадав він.

Наразі на цих місцях встановлюють захисне скло з накриттям, а також спеціальну систему з датчиками руху,  датчиками температури та вологості.

Роботи Бенксі у Бородянці захистили склом (фото)

Нагадаємо, легендарний британський стріт-арт художник Бенксі створив в Києві, Бородянці, Ірпені та Гостомелі декілька графіті. Лише одне з них фігурувало в офіційному Instagram художника, але всі роботи настільки виразно наслідують індивідуальний почерк художника, що поза будь-якими сумнівами – це роботи саме Бенксі. Пізніше і сам Бенксі підтвердив, що сім графіті в Києві та на Київщині – його авторства.

Як інформувала , у грудні 2022 року в Гостомелі зрізали одне з семи графіті Бенксі. Поліція затримала зловмисників, графіті вилучили. Після цього стало відомо, що у Бородянці місцева влада планує внести роботи Бенксі до переліку об’єктів культурної спадщини та долучити поліцію до охорони графіті. Також планується захистити твори художника від негативних впливів погоди. 

Источник