Ремонт укриття у київській школі-інтернаті №7 оцінили в 706 тисяч гривень

Ремонт укриття у київській школі-інтернаті №7 оцінили в 706 тисяч гривень

Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації (РДА) закупило додаткові роботи з ремонту шкільного укриття без використання електронної системи. Договір укладено з одним із улюблених підрядників адміністрації Голосіївського району – фірмою депутата облради Арташеса Татояна (“Європейська солідарність”) “Ріалбуд”.

Про це  стало відомо з оголошення в системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошення, Управління будівництва Голосіївської РДА витратить 706 тис. 510 гривень з місцевого бюджету на додаткові роботи з капітального ремонту найпростішого укриття та захисних споруд цивільного захисту спеціалізованої школи-інтернату №7, що по вулиці Академіка Заболотного, 146 у Голосіївському районі Києва.

Договір підряду 21 жовтня 2022 року укладено з ПП «Ріалбуд». 

“Додаткові роботи” мають бути виконані до 31 грудня.

Як інформувала , ПП “Ріалбуд” (до квітня 2021 року – ПП “Татоян”) належить депутату Київської обласної ради Арташесу Татояну (фракція “Європейська солідарність”).

Незважаючи на кримінальне провадження за підозрою в розкраданні бюджетних коштів при виконання дорожніх підрядів на Київщині, його компанія залишається однією з улюблених підрядників адміністрації Голосіївського району. 

За даними Clarity Project, в результаті участі в публічних закупівлях ПП «Ріалбуд» уклало 593 договори на 468,50 млн гривень. Найбільший замовник – Управління будівництва Голосіївської РДА, від якої отримано 91 підряд на 133,66 млн гривень. 

Источник