«Путін, введи війська!» ЗМІ показали лист Януковича до Путіна

Лист побіжного екс-президента України Віктора Януковича президентові Російської Федерації Володимиру Путіну з проханням ввести війська.

Українські ЗМІ опублікували копію листа побіжного екс-президента України Віктора Януковича президентові Російської Федерації Володимиру Путіну з проханням ввести війська, передає Ukr.Media.

Саме цей документ на засіданні РБ ООН 3 березня 2014 року продемонстрував представник Росії Віталій Чуркін.

"Як законно обраний Президент України заявляю. Події на Майдані, незаконне захоплення влади в Києві, призвели до того, що Україна опинилася на порозі Громадянської війни. У країні панують хаос і анархія, життя, безпеку та права людей, особливо на південному сході і в Криму, — під загрозою. Під впливом західних країн здійснюється відкритий терор і насильство, люди переслідуються за політичними та мовними ознаками.

У зв'язку з цим звертаюся до Президента Росії Путіна з проханням використовувати Збройні сили Російської Федерації для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності і захисту населення України", — під такими словами стоїть підпис Януковича.

Попередньо Віталій Чуркін запевнив справжність продемонстрованого документа своїм листом.

При цьому джерело в правоохоронних органах повідомило, що і лист Януковича, і лист Чуркіна знаходяться в матеріалах справи стосовно Віктора Януковича про держзраду з листопада 2016-го.