Простори Vcentri Hub у столиці за рік відвідали понад 20 тисяч киян (фото)

Простори Vcentri Hub у столиці за рік відвідали понад 20 тисяч киян (фото)

У Києві громадські простори Vcentri Hub продовжують працювати в умовах воєнного стану. Із початку року участь у заходах, що проходили на базі хабів, взяли більше 20 тисяч киян.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).

 

Як зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда, через російське вторгнення у центрах почали проводити заходи, які диктуються часом та умовами.

“Зокрема, за підтримки посольства Великої Британії пройшло 205 тренінгів із домедичної допомоги, поведінки в разі ядерної та хімічної атак, основ мінної безпеки. Такі заняття пройшли більше 5000 киян», – повідомила Марина Хонда.

Вона також додала, що в хабах постійно проводять різноманітні майстер-класи, освітні івенти та заходи для внутрішньо переміщених осіб. Так, громадська організація “Українська жіноча варта” проводить там заняття з тактичної медицини та самооборони для жінок. Ці тренінги відвідали більше 250 киянок.

Зазначається, що охочі взяти участь у заходах можуть слідкувати за анонсами Центру комунікацій. 

Нагадаємо, у столиці від початку повномасштабного вторгнення зареєструвалися більше 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб із різних регіонів України. Найбільше переселенців проживає в Дарницькому, Оболонському і Святошинському районах міста.

Источник