Прокуратура вимагає стягнути з недобросовісного підрядника 25,5 млн гривень за невиконаний ремонт Льодового палацу

Прокуратура вимагає стягнути з недобросовісного підрядника 25,5 млн гривень за невиконаний ремонт Льодового палацу

Київська міська прокуратура встановила порушення інтересів держави через неналежне виконання приватною фірмою умов договору підряду на капітальний ремонт будівлі столичного Льодового палацу.

Про це  стало відомо з повідомлення Київської міської прокуратури.

 

Як встановила прокуратура, отримавши аванс, будівельна компанія так і не приступила до виконання умов договору підряду на ремонт будівлі по вул. Юрія Іллєнка у Шевченківському районі столиці.

“З огляду на викладене, Київська міська прокуратура звернулась до Господарського суду міста Києва з позовом про стягнення з підрядної організації до державного бюджету суми авансового платежу та штрафних санкцій на загальну суму понад 25,5 млн гривень”, – сказано в повідомленні прокуратури.

Як інформувала , Дарницька окружна прокуратура міста Києва у судовому порядку повернула до комунальної власності нежитлові приміщення, що знаходяться по вул. Шевельова. Будівля з 1992 року використовувалася Дарницьким районним медичним об’єднанням, потім – Київською міською клінічною лікарнею №1, аж поки через підробку документів не вибула з коммайна.

Источник