Прокуратура вимагає повернути столичній громаді квартиру на Антоновича вартістю 1 млн гривень

Прокуратура вимагає повернути столичній громаді квартиру на Антоновича вартістю 1 млн гривень

У Києві Шевченківська окружна прокуратура через суд вимагає повернути громаді квартиру по вул. Антоновича у Голосіївському районі. Прокурори впевнені, що житло після смерті власника було зареєстрована за фізичною особою шахрайським методом.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської міської прокуратури.

 

«Шевченківська окружна прокуратура у судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді Києва квартиру, розташовану по вулиці Антоновича у Голосіївському районі столиці вартістю майже 1 млн гривень. Власником вказаної квартири був одинокий киянин та після його смерті житло мало перейти у комунальну власність», – йдеться в повідомленні.

У прокуратурі зауважили, що внаслідок шахрайських дій на підставі неіснуючого договору купівлі-продажу вказана квартира була зареєстрована за фізичною особою та в подальшому незаконно відчужена.

Наразі Голосіївським районним судом міста Києва відкрито провадження у справі за позовом прокуратури про визнання спадщини на квартиру відумерлою та витребування її у комунальну власність.

Крім того за вказаним фактом триває розслідування кримінального провадження з метою встановлення та притягнення до відповідальності причетних осіб.

Нагадаємо, у Києві викрили групу шахраїв, які організували схему присвоєння об’єктів нерухомості в столиці та області. Метою шахраїв ставали квартири осіб, які померли. Загалом учасники групи за участі адвокатів та нотаріусів заволоділи правом власності на 5 квартир.

Источник