Прокуратура підозрює директора одного зі столичних КП у розтраті коштів на закупівлі бензина

Прокуратура підозрює директора одного зі столичних КП у розтраті коштів на закупівлі бензина

Київська міська прокуратура (за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури) повідомила про підозру директору неназваного в релізі столичного комунального підприємства (КП) у розтраті коштів під час здійснення закупівель. Прокурори кажуть, що у 2020 році директор КП “заробляв” на завищенні цін на бензин.

Про це  стало відомо з повідомлення Київської міської прокуратури.

 

“Слідством встановлено, що у грудні 2020 року між комунальним підприємством та приватною фірмою був укладений договір про закупівлю нафтопродуктів (бензину) на загальну суму близько 3 млн грн.

У подальшому директор КП в порушення вимог чинного законодавства неодноразово безпідставно уклав додаткові угоди до вказаного договору, якими вартість бензину була збільшена на 22%”, – сказано в повідомленні.

Прокурори кажуть, що “висновком експертів з урахуванням даних, які наведені в акті Північного офісу Держаудитслужби, підтверджено збитки у сумі близько 400 тисяч гривень”.

Наразі “вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від посади”, а досудове розслідування здійснюється слідчими Подільського УП ГУНП у м. Києві.

Источник