Продукти проти стресу: що їсти, щоб не нервувати

Торти та морозиво не підійдуть.

Вважається, що їжа — не найкращий спосіб справлятися з тривогою. З цим важко сперечатися, особливо якщо людина звикла заїдати всі проблеми чимось солодким та калорійним. Тим не менш, є продукти, в яких присутні потрібні для спокою вітаміни і корисні речовини. Ось їхній список, інформує Ukr.Media.

Пшеничні висівки містять багато клітковини, яка потрібна для боротьби з тривогою та стресом. Є вона і в інжирі. Він, до речі, багатий ще й на магній, який заспокоює нервову систему.

Інший корисний проти стресу продукт — жирна морська риба. Все завдяки жирним кислотам омега-3, вітамінам групи B та D, магнію та цинку. Те, що потрібне для боротьби зі стресом.

Магній, а також клітковина, вітамін С і фолієва кислота є в броколі. Цей вид капусти має заспокійливу дію ще й за рахунок наявності сульфорафану.

Підтримувати здоров'я шлунково-кишкового тракту — важливий внесок у боротьбу зі стресом, оскільки тривога та кишечник взаємопов'язані. У кефірі є корисні для ШКТ бактерії. А ще триптофан, з якого виробляється гормон щастя серотонін.

Ну і куди ж без солодкого — шоколад виробляє гормони щастя, викликає легку ейфорію і піднімає настрій. Якщо ви вибираєте такий спосіб справлятися зі стресом, віддайте перевагу темному шоколаду — він не такий шкідливий.

Источник