Президент Фінляндії відвідав Бучу та Бородянку

Президент Фінляндії відвідав Бучу та Бородянку

Президент Республіки Фінляндія Саулі Нііністьо відвідав місто Буча та селище Бородянка Бучанського району, де оглянув руйнування багатоповерхових будинків, завданих ракетно-бомбовими і авіаційними ударами російських окупантів. 

Про це  стало відомо з повідомлення Київської обласної військової адміністрації (КОВА) 24 січня 2023 року.

 

Згідно повідомлення, президент Фінляндії також поспілкувався з військовослужбовцями 114-ої окремої бригади територіальної оборони. 

Бійці розповіли про спротив ТрО Київщини під час активних воєнних дій у регіоні та продемонстрували високому гостю відео бою в селі Дмитрівка. Учасники ТрО подарували пану Нііністьо ікону, написану на частині ящика з-під набоїв.

Делегація Фінляндської Республіки відвідала Храм Андрія Первозванного, де під час окупації було розташовано масове захоронення людей. Там учасники відвідин ознайомились з експозицією фотографій тих трагічних подій.

Президент Фінляндії 24 січня перебуває в Україні з офіційним візитом.

Раніше фінські міністр розвитку співробітництва та зовнішньої торгівлі Вілле Скіннарі та міністр внутрішніх справ Кріста Мікконен в ході візиту до України відвідали постраждалий від війни Ірпінь. 

Як інформувала , 22 січня Бучу та Бородянку відвідав колишній прем’єр-міністр Великої Британії, член британського парламенту Борис Джонсон, який перебував з візитом в Україні.

Источник