Правоохоронці проводять обшуки в КО “Київзеленбуд” щодо діяльності підрядних організацій, — КМДА

Правоохоронці проводять обшуки в КО “Київзеленбуд” щодо діяльності підрядних організацій, - КМДА

Сьогодні, 22 вересня, у столичному КО “Київзеленбуд” проводяться  обшуки щодо діяльності підрядних організацій. 

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на інформацію КО «Київзеленбуд». 

 

«22 вересня 2022 року у приміщенні КО «Київзеленбуд» співробітники Солом’янського управління ГУ Нацполіції в Києві проводять обшуки службових приміщень», – йдеться в повідомленні.

У КМДА зазначили, що в КО «Київзеленбуд» надають необхідні запитувані наявні документи з метою сприяння повному та всебічному розслідуванню у встановленому кримінально-процесуальним законодавством порядку.

Нагадаємо, у червні ц.р. правоохоронці повідомили про підозру директору підприємства, яке, згідно укладеного договору з КО “Київзеленбуд”, мало виконати капітальний ремонт благоустрою парку “Перемога”. Прокуратура з’ясувала, що підприємство не виконала частину робіт, натомість керівництво надало документи про виконання робіт у повному обсязі.

Зазначимо, КО “Київзеленбуд” з 16 липня 2019 року керує Олексій Король (до 10 грудня 2020 року він був виконувачем обов’язків генерального директора, а з 11 грудня 2020 року призначений гендиректором). Раніше, з 13 липня 2016 року до 27 квітня 2018 року “Київзеленбудом” керував Михайло Наконечний, а з 27 квітня 2018 року до 2 липня 2019 року в.о. гендиректора цього КО була Наталія Бєлоусова.

Як писала , наразі ДБР продовжує слідство за фактами надання “бюджетних відкатів” посадовим особам КО “Київзеленбуд”. За даними правоохоронців, один із посадовців цього комунального об’єднання у 2021-2022 роках отримав від трьох компаній-підрядників близько 1,6 млн гривень “відкатів” з проєктів, які виконувалися за кошти столичного бюджету.

Источник