Правоохоронці повідомили підозру організаторам масштабного наркотрафіка в Київському СІЗО (фото)

Правоохоронці повідомили підозру організаторам масштабного наркотрафіка в Київському СІЗО (фото)

У столиці правоохоронці  повідомили підозру учасникам угруповання на чолі з так званим “смотрящим”, які налагодили наркотрафік до Київського СІЗО. Серед підозрюваних є утриманці, співробітник спецустанови та мешканці столичного регіону, котрі допомагали на волі формувати та пакувати “замовлення”.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Департамента стратегічних розслідувань (ДСР) Національної поліції України.

 

“За даними правоохоронців, користуючись своїм “особливим статусом” так званого “смотрящого” та маючи вплив на утриманців слідчого ізолятора, 33-річний чоловік організував наркотрафік до спецустанови”, – повідомили в ДСР.

Зазначається, що чоловік залучив працівника СІЗО та осіб з волі. Останні формували пакунки, ретельно ховаючи наркотики та психотропи в харчові продукти або засоби особистої гігієни, а потім відправляли їх поштовим зв’язком. При отриманні посилок співробітник установи за певну винагороду не проводив їх ретельної перевірки.

Надалі “смотрящий” отримував передачі та за його вказівкою інші учасники угруповання з числа утриманців розповсюджували їх у СІЗО. Частина коштів йшла на поповнення так званого “общаку”, решту вкладали у розвиток наркобізнесу.

Правоохоронці затримали працівника СІЗО та спільницю з волі. Крім того, шістьом особам, у тому числі так званому “смотрящому”, повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. 

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів затриманим особам. Проводяться подальші заходи зі збору доказової бази для притягнення інших осіб, задіяних у протиправній діяльності. 

Нагадаємо, правоохоронці викрила шахрая, який під виглядом військового збирав гроші та ошукував громадян. Свою «діяльність» зловмисник вів із Київського СІЗО, де він відбуває термін покарання за наркозлочини. Загалом шахрай ошукав громадян на понад 100 тис. гривень. Ще один “бізнесмен” із Київського СІЗО займався псевдоволонтерством.

Источник