Поставив неякісний однострій для ЗСУ — у Києві судитимуть директора швейної фабрики | Кримінал Києва

1603

Київська міська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно директора швейної фабрики за фактом заволодіння коштами військової частини, які виділялися на закупівлю форменого одягу для військовослужбовців Збройних Сил України.

За даними слідства, у 2022 році між військовою частиною та швейною фабрикою були укладені договори на поставку форменого одягу для військовослужбовців підрозділів Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Умови договору передбачали поставку вітровологозахисних та утеплених зимових курток, а також літніх польових костюмів на загальну суму понад 35 млн грн.

Скориставшись нагальною потребою у забезпеченні українських військовослужбовців одягом, компанія отримала спочатку передоплату у сумі понад 5 млн грн, а згодом решту обумовлених договорами коштів.

Однак поставлені нею товари виявилися неналежної якості.

За висновками експертів поставлена військова форма не відповідає технічним умовам та не може використовуватися за призначенням.

Сума завданих збитків становить понад 35 млн грн.

Матеріали щодо інших можливих співучасників злочину виділені в окреме кримінальне провадження, процесуальне керівництво у якому здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону.

Санкція статті передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник