Погрожували, били, катували, та вимагали криптовалюту — у Києві затримано злочинців. ФОТО | Кримінал Києва

147

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та повідомлено про підозру чотирьом особам, які незаконно позбавили волі підприємця та вчинили розбійний напад на нього з метою заволодіння грошовими коштами.

За даними слідства, четверо мешканців м. Черкас, користуючись товариськими відносинами з потерпілим, проникли в його квартиру та, погрожуючи фізичним насильством, почали вимагати перерахувати наявну в нього криптовалюту на їхній рахунок.

Підприємець відмовився виконувати вимоги нападників та спробував від них втекти. Проте вони наздогнали його, заштовхали назад у квартиру та завдали численних побоїв.

Продовжуючи злочинні дії, один з нападників зламав потерпілому ногу, інший — погрожував виколоти око та відрізати фаланги пальців на руках.

Побоюючись за своє життя та сприймаючи погрози як реальні, чоловік виконав вимоги нападників та перерахував на вказаний ними рахунок електронні кошти у сумі близько 28 тис доларів США.

Отримавши переказ, підозрювані зв’язали потерпілого скотчем, викрали з квартири його документи і цінні речі та втекли.

За результатами проведених заходів правоохоронцям вдалося встановити нападників. Слідчі дії проходили в Києві та в Черкасах.

Під час низки обшуків у підозрюваних вилучили мобільні телефони, банківські картки та грошові кошти. Також у одного з них вилучили близько 300 боєприпасів до автоматичної зброї.

Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник