Погрожували вбивством та змушували копати собі могилу — у Києві затримано вимагачів. ФОТО | Кримінальні новини

22.04.2023 13:30

За процесуального керівництва Дніпровської окружної прокуратури міста Києва затримано та повідомлено про підозру двом чоловікам, які погрожуючи вбивством, вимагали у громадянина грошові кошти.

За даними слідства, двоє чоловіків розробили злочинний план вимагання у мешканця столиці грошових коштів за нерозголошення відомостей, які він бажав зберегти в таємниці.

Погрожуючи потерпілому застосуванням насильства, підозрювані спочатку вимагали передати їм 3 тис доларів США. Сприймаючи погрози як реальні, чоловік перерахував на їх банківську карту 120 тис грн.

Проте на цьому вони не зупинилися. За декілька днів підозрювані приїхали до потерпілого додому, схопили та вивезли на автомобілі до лісосмуги у Кагарлицькому районі Київської області. Там вони змусили чоловіка копати собі могилу, здійснили у його бік постріл з вогнепальної зброї та вимагали вже наступного дня передати їм 1 млн грн.

Завершивши такі дії, вони забрали у нього 12 тис грн готівки та надали певний час на збір грошових коштів, після чого відпустили. У разі несплати цих коштів нападники погрожували потерпілому вбивством.

У ході контролю за вчиненням злочину правоохоронці затримали підозрюваних під час передачі їм 1 млн грн.

За клопотанням прокуратури їм обрано запобіжні заходи — тримання під вартою.

Слідство у кримінальному провадженні триває.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник