Подружжя черкаських підприємців, яке заволоділо бюджетними коштами, постане перед судом | Кримінальні новини

05.09.2023 15:00

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно подружжя черкащан, які заволоділи бюджетними коштами шляхом обману, використовуючи підроблені документи.

Слідством встановлено, що сімейна пара приватних підприємців після оголошення одним з комунальних медичних закладів міста Черкаси відкритих торгів із закупівлі медичного обладнання та виробів медичного призначення з метою заволодіти чужими коштами подали за власними електронними цифровими підписами підроблені паспорти якості, інструкції із використання медичних виробів, які не відповідають законодавству України у сфері обігу і використання медичних виробів, завдяки чому стали переможцями відкритих торгів.

Шахраї ввели в оману покупця та реалізували раніше вживані медичні вироби під виглядом нових без жодних гарантійних зобов’язань, за що безпідставно отримали на свій рахунок кошти в сумі понад 1,1 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СВ Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Черкаській області.

Санкція ч. 3 ст. 190 КК України на момент вчинення злочину передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років; санкція ч. 4 ст. 190 КК України на момент вчинення злочину передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна; санкція ч. 4 ст. 358 КК України на момент вчинення злочину передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

За матеріалами Черкаської обласної прокуратури

Источник