Поблизу кордону на Закарпатті затримали контрабандистів

Учора прикордонникам Чопського загону у взаємодії зі словацькими колегами вдалося завадити контрабандній діяльності, яку намагалися вчинити за допомогою безпілотника.

Увечері правоохоронцям надійшла інформація про прослуховування шуму двигуна літального апарату поблизу населеного пункту Гута Ужгородського району. В район виявлення шуму вислали додаткові наряди та оперативних співробітників із завданням моніторингу повітряного простору та пошуку можливих місць злету і посадки безпілотників.

Опівночі на околиці населеного пункту Оріховиця прикордонники виявили підозрілий автомобіль, в якому перебували четверо місцевих жителів. Під час перевірки транспортного засобу у ньому виявили стандартний набір технічний засобів та предметів, які зазвичай використовують правопорушники, що займаються контрабандною діяльністю такого типу. В автівці знайшли 16 батарей до безпілотника, ноутбук, декілька пультів управління і радіостанцій, зарядний пристрій для акумуляторів і тепловізор.

На місце виявлення автомобіля викликали слідчо-оперативну групу Нацполіції. Про «знахідки» також проінформували прикордонників Словаччини.

Згодом словацькі колеги повідомили про затримання на своїй території їхнього співвітчизника з двома пакунками тютюнових виробів.

Після проведення відповідних процесуальних заходів автомобіль та виявлене у ньому вилучено співробітниками Національної поліції. Встановлюється кваліфікація правопорушення. Заходи з пошуку місць злету і посадки літального апарату та осіб, можливо причетних до протиправної діяльності, продовжують.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.