Після смерті Єлизавети ІІ на сайті королівської родини відкрили книгу співчуття

Після смерті Єлизавети ІІ на сайті королівської родини відкрили книгу співчуття

На сайті королівської родини Великобританії відкрили спеціальну форму для висловлення співчуття з нагоди смерті королеви Єлизавети ІІ. Підтримати Букінгемський палац може кожен.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні на сайті The Royal Family.

 

“Деякі повідомлення будуть передані членам королівської сім’ї та можуть зберігатися в королівському архіві для нащадків”, – йдеться на сайті.

Для цього потрібно вказати свою електронну адресу та місто, у якому ви проживаєте. 

Після смерті Єлизавети ІІ на сайті королівської родини відкрили книгу співчуття

Королева Єлизавета II, яка найдовше керувала Великобританією, померла у віці 96 років після 70 років правління. Як нагадує ВВС, королева зійшла на трон у 1952 році і стала свідком багатьох подій та величезних соціальних змін.

У зв’язку з трауром Букінгемський палац – офіційна резиденція британського монарха – приспустив державні прапори.

Правління Єлизавети ІІ охопило 15 прем’єр-міністрів, починаючи з Вінстона Черчилля, який народився в 1874 році, і включно з Ліз Трасс, яка народилася за 101 рік після нього – у 1975 році.

Прем’єр-міністерка Ліз Трасс, яка була призначена королевою у вівторок, сказала, що монарх був скелею, на якій побудована сучасна Британія, вона «забезпечила нам стабільність і силу, які нам потрібні».

Після її смерті країну очолить її старший син Чарльз, колишній принц Уельський.

Нагадаємо, Володимир Зеленський висловив свої співчуття королівській родині з приводу смерті королеви Великобританії Єлизавети II.

Источник