Під час чергового наступу на Київ ЗСУ розбили зведений загін 6-го танкового полку московитів, — Генштаб ЗСУ

Під час чергового наступу на Київ ЗСУ розбили зведений загін 6-го танкового полку московитів, - Генштаб ЗСУ

Чергова спроба наступу на Київ закінчилась для окупантів втратою зведеного загону танкового полку. У Броварському районі підрозділи ворога відрізані від постачання пального та продовольства. На території ОРДЛО проводиться мобілізація студентів віком від 18 років.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Генерального штабу ЗСУ.

 

“Окупаційні війська втратили наступальний потенціал, їх просування зупинене майже на всіх напрямках. Противник продовжує нести втрати, має значні проблеми з комплектуванням підрозділів та частин особовим складом, логістикою”, – повідомили в пресслужбі.

Так, під час здійснення чергової спроби наступу на Київ, окупанти втратили зведений загін 6-го танкового полку. Завдяки активним діям підрозділів Збройних Сил України на окремих напрямках у Броварському районі підрозділи противника залишаються відрізаними від постачання пального та продовольства.

Маючи великі втрати особового складу, окупанти проводять приховану мобілізацію на Кубані, у Приморському краю, Ярославській області та регіонах уральського федерального округу. В ОРДЛО викликають студентів віком від 18 років для так званої реєстрації. Також стало відомо про домовленість російського керівництва з керівником лівійської національної армії Халіфом Хафтаром про скерування в Україну лівійських “добровольців”.

У Херсоні московити розпочали заміну військових підрозділів на підрозділи росгвардії та поліції.

Одночасно російськими пропагандистами розпочато підготовку населення російської федерації до тривалої війни. Офіційні канали комунікації поширюють пропаганду про нібито успіхи у проведенні так званої “спеціальної воєнної операції”, проводяться публічні заходи на підтримку війни в Україні. 

Українські захисники та захисниці продовжують стримувати ворога, демонструючи приклади мужності та героїзм, а трофейна техніка-ставати на озброєння українських сил оборони.

Нагадаємо, війська московитів вже втратили в Україні близько 14 700 вояків та майже 100 літаків. Також  вже знищено 476 танків, 1 487 бойових  броньованих машин, горить інша техніка окупантів.

Источник