П’яний Порошенко матюкався у Кам’янець-Подільському і погрожував прихильникам Шарія

Екс-президент України неодноразово лаявся на адресу прихильників його політичних конкурентів.

Перед парламентськими виборами 21 липня 2019 року 5-й президент України Петро Порошенко перебуває в агітаційному турі містами України. Вчора — 4 липня він відвідав Кам'янець-Подільський, де за припущенням городян він вийшов на сцену у нетверезому стані, інформує Ukr.Media.

Більш того, він неодноразово лаявся на адресу прихильників його політичних конкурентів, зокрема Анатолія Шарія. Під час виступу Петра Олексійовича по площі почали "поширюватися" червоні кульки. Побачивши це екс-Президент звернувся до хлопця, який роздавав повітряні кульки з такими словами:

"… Вчора, наша з вами команда, скасувала реєстрацію Шарія — кремлівського "матюк", який наймає за 30 серебряників таких молодих людей (вказав пальцем на хлопця з червоними кульками). В мене прохання. Негоже чоловіку в 20 років бавилися з кульками. Це для дітей. Відпусти кульки, або допоможіть йому відпустить".

Цією фразою Петро Олексійович Порошенко, буквально, закликав своїх прихильників підбігти до хлопця з надувними червоними кульками та вирвати їх у нього з рук. Через кілька секунд це і сталося. Далі він продовжив:

"Чоловікам у вашому віці потрібно дорослішати, бо в вашому віці потрібно служити в армії" — принизивши таким чином гідність хлопця. Відразу після цього Порошенко вказав у натовпі на "охоронця" хлопця і сказав:

"За кремлівські гроші вони нам наймають таких "матюк".

Далі він почав кричати "ганьба", "Шарію ганьба". Коли в натовпі почалася бійка Порошенко прокоментував її такими словами:

"Оце українці взялися до діла".

За його інтонації було чутно, що він радіє всьому, що відбувається.