Першого заступника Голови правління АТ «Донецькоблгаз» судитимуть за шалену розтрату | Кримінальні новини

05.08.2022 09:30

Офісом Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього першого заступника Голови правління АТ «Донецькоблгаз» за фактом розтрати майна.

Обвинувачений з метою ухилення від кримінальної відповідальності тривалий час переховувався від органу досудового розслідування на території РФ, у зв’язку з чим судом стосовно нього було надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування.

Розслідуванням встановлено, що у період 2017–2020 років обвинувачений разом з фінансовим директором та колишнім начальником структурного підрозділу підприємства систематично здійснювали безпідставний та протиправний перерахунок грошових коштів з банківських рахунків АТ «Донецькоблгаз», 38% акцій якого належить НАК «Нафтогаз України», на банківські рахунки приватних юридичних осіб. Внаслідок таких дій вони заподіяли матеріальну шкоду на суму понад 500 млн. грн.

Стосовно фінансового директора та колишнього начальника структурного підрозділу підприємства обвинувальний акт скеровано до суду у березні 2021 року.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України за оперативного супроводу Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Источник