Переваги поліграфічних послуг, що надаються друкарнею «Конус-Ю»

Рекламну поліграфію цілком справедливо вважають ключовим елементом для успішного впровадження рекламної компанії, яку можна проводити з використанням різноманітних друкованих засобів, включно з візитівками чи широкоформатними банерами. Послуги, які надає друкарня “Конус-Ю”, пов’язані з виготовленням різних зразків фірмової продукції, на кшталт блокнотів та ручок, олівців та візитівок, коробок та рюкзаків, сумок з нанесеними на їх поверхні логотипами або іншими малюнками тощо. Крім того, друкарня, яка заснована ще в 1999 році, спеціалізується на наданні різних видів поліграфічних послуг, включно зі створенням книг, друкуванням газет та журналів.

Перелік основних видів послуг, що надаються друкарнею

Основні види послуг, які друкарня «Конус-Ю» пропонує замовникам, надаються з використанням:

  • цифрового друку різних за змістом та наповненням рекламних матеріалів, які є оптимальним вирішенням для невеликих за обсягом тиражів завдяки високій якості друку з можливою персоналізацією кожного замовлення;
  • офсетного друку, що зазвичай використовується для великотиражного замовлення. Виготовлення за допомогою даного методу рекламна продукція відрізняється відмінною якістю зображення, стабільністю кольорів та чудовою деталізацією, крім того, такий метод є більш економічно вигідним завдяки збільшеному тиражу;
  • широкоформатного друку, за допомогою якого виготовляють банери, постери та рекламні вивіски, що слугують відмінними засобами зовнішньої реклами та можуть використовуватися під час оформлення різних виставкових заходів.

Також, за бажанням клієнта в друкарні можна замовити друк на виробах з текстилю, включно з футболками, сумками, кепками (нанесена методом друкування інформація не стирається під час прання) та виготовлення сувенірної продукції (етикеток, фірмових упаковок чи інших нестандартних рішень).

В чому переваги послуг, що надаються друкарнею

Замовники, які скористалися послугами друкарні «Конус-Ю», можуть бути впевненими у високій якості друку, нанесеного сучасним поліграфічним обладнанням, чіткості зображення та його яскравим кольорам.

Спеціалісти друкарні готові оперативно виконати будь-яке великотиражне замовлення, незалежно від його складності та унікального дизайну. Використання сучасного обладнання дозволяє друкарні встановлювати прийнятні для клієнтів ціни на вартість різних поліграфічних послуг, забезпечуючи індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення.