Павла Проскочила відсторонено від посади начальника Броварської РВА – Печерський райсуд

Павла Проскочила відсторонено від посади начальника Броварської районної військової адміністрації до 9-го листопада. Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду Києва від 14-го вересня.

За даними Київської міської прокуратури, очільника Броварської РВА та його радника співробітники ДСР МВС затримали 9 вересня 2022 р. за підозрою в отриманні хабаря в сумі 350 тис. грн за внесення громадян до програми «Шлях» (програма, яка дозволяє волонтерам тимчасово виїжджати за межі України).


Павла Проскочила відсторонено від посади начальника Броварської РВА – Печерський райсуд

В ухвалі Печерського районного суду Києва зазначено, що Павло Проскочило, який є підозрюваним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), з 14 вересня до 9 листопада 2022 р. відсторонено від виконання обов’язків начальника Броварської РВА. У нього мають вилучити службове посвідчення.

Попри повідомлення Київської міської прокуратури про затримання і підозру, 13 вересня Павло Проскочило взяв участь у засіданні Броварської районної ради.

Під час сесійного засідання Павло Проскочило спростував звинувачення в отриманні хабаря та заявив, що вважає це замовленням. Також повідомив, що продовжує виконувати свої обов’язки на робочому місці.

Зазначимо, що Павло Проскочило працює у РДА з 2020 р. Спочатку на посаді першого заступника голови РДА, а після складання повноважень Георгієм Біркадзе, виконував обов’язки голови РДА.

 

ФОТО – Ірина Ющенко

Джерело