Оперативна інформація станом на 08:00 03 квітня 2022 року від ДСНС Харківщини. ФОТО | Криминал

03.04.2022 09:30

За добу з 02 по 03 квітня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу і здійснили 79 оперативних виїздів, з яких: на ліквідацію пожеж 67, у т.ч. пожеж спричинених обстрілами — 28, пожеж в екосистемах, спричинених необережним поводженням з вогнем — 24, пожеж у приватному секторі та на об’єктах, що сталися з інших причин, не пов’язаних обстрілами — 15, також 4 рази на розбирання завалів, 8 — на допомогу населенню.

Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 28 виїздів на гасіння пожеж спричинених ворожими обстрілами.

Найбільша пожежа спричинена обстрілами сталася вранці у Московському районі міста Харкова. Горілио 14-ть квартир з 4-го по 9-й поверхи житлової дев’ятиповерхівки. Загальна площа пожежі склала близько 700 кв.м. 8 годин рятувальники боролись з вогнем. Також масштабна пожежа сталася вночі у Харківському районі області. Горіли складські приміщення. Загальна площа пожежі склала близько 400 кв.м. Рятувальники ліквідовували пожежу протягом 4 годин. Також горіли складські приміщення у Немишлянському районі міста Харкова. Площа пожежі склала понад 500 кв.м.

У місті Лозова, після ворожого обстрілу, зайнялись декілька приватних житлових будинків, трансформаторна підстанція та складська будівля. Осколкові поранення отримало щонайменше 5 осіб. Їх було госпіталізовано до районної лікарні. Рятувальники оперативно ліквідували усі пожежі.

Піротехнічні підрозділи ДСНС знешкодили 95 боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

За матеріалами ДСНС Харківської області

Источник