Одеський губернатор Степанов жорстко поставив на місце російського консула

Покайтеся перед Україною, поверніть Крим і Донбас, і заберіть сміття, званий "ДНР/ЛНР".

Одеський губернатор заявив, що про дипломатичні відносини з РФ він почне думати тільки тоді, коли Кремль покається за свої жахливі злочини перед народом України.

Така реакція одеського губернатора послідувала після того, як російський консул Євген Шульцев запросив главу Одеської ОДА Максима Степанова на святкування Дня незалежності РФ, повідомляє "Ukr.Media".

Губернатор уїдливо пожартував і сказав, що РФ повинна в тому числі вислати запрошення на свято і для Правого сектора, полку Азов і батальйонів Донбас, Дніпро і Айдар.

"Думати про дипломатичні зносини я почну тільки тоді, коли Росія поверне вкрадений Крим, забереться з Донбасу і при цьому забере з собою все те сміття, яке в РФ називається – керівники "ДНР/ЛНР"", — відповів Степанов російському консулу.

Одеський губернатор також додав, що Росія повинна попросити прощення в українського народу, який наївно сприймає її, як "братську країну".

"Покайтеся перед українцями за все жахливе зло, принесене в Україну", — сказав Степанов при цьому додавши, що це не просто його позиція як людини, але і як керівника Одеської ОДА.