Оболонське ШЕУ витратить 6,2 млн гривень на склокульки і пластик

Оболонське ШЕУ витратить 6,2 млн гривень на склокульки і пластик

Шляхово-експлуатаційне управління (ШЕУ) по ремонту і утриманню автомобільних доріг і споруд на них (комунальне підприємство Оболонського району столиці) оголосило тендер на закупівлю матеріалів, необхідних для роботи комунальників до кінця року. Йдеться про пластик і розчинники до нього, склокульки тощо. Тендер призначений на 3 квітня.

Про це  стало відомо з оголошення в електронній системі закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошення, Оболонське ШЕУ готове заплатити 6 млн 231 тис. гривень за 30 тис. кілограм білого холодного пластику, 350 кг каталізатору, 9000 кг склокульок, 3000 кг розчинника для пластику.

Відкриті торги з особливостями призначені на 3 квітня 2023 року, а товар майбутній переможець тендеру повинен буде поставити замовнику впродовж часу до кінця року. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів у 2022 році змінив правила проведення аукціонів на Prozorro – тимчасово (поки діє воєнний стан) скасував торги у системі електронних закупівель, оскільки, казали тоді урядовці, не всі можуть брати участь в аукціонах через постійні обстріли енергетичної інфраструктури, а, відповідно, відсутності електрики й інтернету.

За цими тимчасовими правилами переможцем тендерів визнається учасник, який одразу запропонував найнижчу ціну за товар чи послуги.

Источник