Ніколи не купуйте ці сорти сиру

Не кожен вид сиру здатний позитивно впливати на здоров'я.

Є види, які зовсім шкідливі. Ми розповімо про сорти сиру, від яких краще триматися подалі, інформує Ukr.Media.

Тостовий плавлений сир

Насправді цей продукт не можна назвати сиром. У ньому містяться шкідливі добавки, у тому числі і небезпечні для здоров'я штучні фосфати, що підвищують ризик розвитку серцево-судинних захворювань, остеопорозу та виникнення серцевого нападу. Тому цей сир слід виключити із раціону.

Будьте обережні: особливо часто його додають у чизбургери. Часто фосфати ховаються під іншими назвами, їх називають консервантами, стабілізаторами та плавильними солями.

Сир із зниженим вмістом жиру

Зазвичай, такий сир містить добавки, які використовуються для заміни жиру. Вони є досить шкідливими для людського організму.

Сир із зниженим вмістом натрію

Особливо популярний такий сир у США. Але подібні експерименти зі зменшенням кількості певних інгредієнтів є звичайними рекламними хитрощами. Те саме стосується продуктів зі зниженим вмістом цукру та жиру: прибираючи один з основних компонентів, виробник, зазвичай, чимось його замінює, і не факт, що чим то корисним.

Солодкий сир

Сам по собі сир не шкідливий, але краще уникати тих видів, до яких доданий цукор або штучні підсолоджувачі — такі, наприклад, як аспартам, який здатний викликати розвиток онкологічних захворювань.

Источник