Навколо Кесону на Оболоні і в його середині розмістять старі морські артефакти

Навколо Кесону на Оболоні і в його середині розмістять старі морські артефакти

У рамках капітального ремонту об’єкту “Кесон на Оболоні” екстер’єр та інтер’єр збагатиться речами, дотичними до морської тематики – елементами застарілих та списаних кораблів. Корабельні ліхтарі, штурвали й інші артефакти мають зробити ландшафт більш органічним.

Про це  дізналась з повідомлення групи “Кесон на Оболоні” у Facebook.

 

“В екстер’єр та частково інтер’єр ми плануємо вписати вироби, які є дотичними до морської тематики, наприклад елементи застарілих та списаних кораблів. 

Зокрема, йдеться про кнехти, якір, ліхтарі, штурвали, винти, листи металу з заклепками, люки для відсіків, є навіть частина трюму з ілюмінаторами”, – сказано в дописі згаданої групи.

Багато з нових елементів, пишуть автори допису, “є автентичними деталями справжнього німецього доку, який потрапив в Україну як частина репарацій Німеччиною Радянському Союзу після закінчення Другої Світової війни і який довгий час був затоплений, що пояснює теперішній стан викуплених нами елементів”.

Як інформувала , раніше Департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації видав оновлену контрольну картку ТОВ “Гювексхаус”, яка дозволяє компанії виконувати будівельні та земельні роботи на території міста. 

У товаристві запевняють, що планують проводити роботи, пов’язані із капітальним ремонтом об’єкту “Кесон на Оболоні”.

Источник