Наслідки обвалу на території Солом’янського ландшафтного парку власним коштом ліквідує забудовник, — КМДА

Наслідки обвалу на території Солом’янського ландшафтного парку власним коштом ліквідує забудовник, - КМДА

У ніч на 14 жовтня внаслідок ведення будівельних робіт поблизу Солом’янського ландшафтного парку відбувся зсув грунту. Було пошкоджено одну з пішохідних алей. Наслідки обвалу власним коштом ліквідує компанія, яка веде будівництво поряд із парком, по вулиці Генерала Шаповала.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської міської адміністрації (КМДА) з посиланням на інформацію КО “Київзеленбуд”.

 

Як зазначили в повідомленні, комунальні служби працюють на місці для забезпечення безпеки відвідувачів. Ймовірною причиною зсуву ґрунту є роботи, пов’язані із риттям котловану будівництва за адресою вул. Генерала Шаповала 1-3 у Солом’янському районі столиці.

“Представники забудовника зобов’язалися усунути наслідки пошкоджень пішохідної частини, відновити благоустрій парку в найкоротший термін власним коштом. Міська влада звернулася до забудовника з вимогою провести розслідування та зʼясувати причини надзвичайної ситуації, а також вжити всіх заходів для недопущення подібних випадків у майбутньому”, – повідомили в КМДА.

Нагадаємо, у Києві зранку суботи, 14 жовтня, стався обвал в Солом’янському Ландшафтному парку. Обвалилася частина схилу з доріжкою у виритий під парком будівельний котлован. Попередньо обійшлося без постраждалих.

Источник