Нардепка від забороненої ОПЗЖ Плачкова склала мандат

Нардепка від забороненої ОПЗЖ Плачкова склала мандат

Позафракційна народна депутатка Тетяна Плачкова (на фото) достроково склала повноваження народного депутата України. 

Про це, як передає , повідомила співголова фракції «Європейська солідарність», народна депутатка України Ірина Геращенко.

 

«Плачкова з ОПЗЖ склала мандат. Вона запамʼяталася хіба тим, що в розпал війни разом з іншими ОПЗЖистами їздила в Москву на поклон до Путіна/Володіна/Медведєва», – йдеться в повідомленні Ірини Геращенко.

Також, член фракції «Голос» Ярослав Железняк уточнив, що на пленарному засіданні Верховної Ради 14 липня за дострокове припинення повноважень Тетяни Плачкової проголосували 283 народні депутати.

«У парламенті залишилося 404 депутати (новий рекорд). Ще із цікавого: для наявності групи або фракції в цьому скликанні мінімально необхідно 17 депутатів. І зараз одразу дві групи на грані: «За майбутнє» 17 (вийшов Мінько С. А.) і «Відновлення України» 17 (після складання мандату Плачкової Т. М.). Тобто вихід ще одного депутата призведе до розпуску групи через 14 днів», – додав нардеп Железняк.

Нагадаємо, про намір Тетяни Плачкової скласти депутатський мандат повідомила вчора, 13 липня. Нардепка була обрана від нині забороненої партії «Опозиційна платформа – За життя» (“ОПЗЖ”). 

Источник