“Наколядував” 65 тисяч гривень: посадовця Київської митниці викрили на хабарництві (фото)

“Наколядував” 65 тисяч гривень: посадовця Київської митниці викрили на хабарництві (фото)

Правоохоронці викрили посадовця Київської митниці на систематичному здирництві. Службовець збирав “платежі” за допомогу у митному оформленні імпорту товару Київською, Чернівецькою та Львівською митницями.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

 

Зазначається, що впродовж червня-листопада 2022 року митник налагодив отримання хабарів у розмірі 15 тис. гривень за послугу. Гроші посадовець отримував від представника суб’єкта зовнішньо-економічної діяльності за допомогу у митному оформленні імпорту товару Київською, Чернівецькою та Львівською митницями.

Загалом за вказаний період митник одержав неправомірну вигоду на загальну суму 65 тис. гривень. Затримали посадовця “на гарячому”.

Подільською окружною прокуратурою Києва повідомлено про підозру посадовцю Київської митниці за фактом систематичного одержання неправомірної вигоди та зловживання впливом (ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 369-2 КК України). 

Наразі до суду внесено клопотання про застосування відносно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

Встановлюються обставини злочину та інші особи, які можуть бути до нього причетними. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, правоохоронці викрили керівництво митного посту “Столичний” Київської митниці Держмитслужби України. Посадовці системно вимагали хабарі від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які ввозили в Україну товари широкого вжитку.

Источник