Начальника управління будівництва Голосіївської РДА підозрюють у завданні збитків у 500 тис. гривень при ремонті шкільних укриттів

Начальника управління будівництва Голосіївської РДА підозрюють у завданні збитків у 500 тис. гривень при ремонті шкільних укриттів

За процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру начальнику управління будівництва Голосіївської РДА, директору комунального підприємства та керівнику підрядної організації за фактом заволодіння бюджетними коштами на реконструкції та оснащенні укриттів та службового підроблення. 

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міської прокуратури. 

 

“Згідно з матеріалами слідства, у серпні 2022 року начальник управління будівництва Голосіївської РДА з метою заволодіння бюджетними коштами забезпечив підконтрольному товариству перемогу в тендері на виконання робіт з капітального ремонту найпростіших укриттів та захисних споруд у двох школах в Голосіївському районі”, – йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що по завершенню робіт підрядник вніс до офіційних документів неправдиві відомості щодо обсягів та вартості виконаних робіт, а начальник управління та інспектор технагляду, затвердили їх. За висновками експертизи, протиправними діями учасників схеми столичному бюджету завдано збитків на понад 500 тис. гривень.

Слідство триває, перевіряється причетність інших службових осіб Голосіївської РДА до розкрадань коштів під час оснащення укриттів у навчальних закладах району. Досудове розслідування здійснюють слідчі СВ Голосіївського УП ГУ НП в м. Києві за оперативного супроводження ДСР НП України”, – додають в прокуратурі. 

Варто зазначити, що прокуратура не називає імен фігурантів справи, але управління будівництва Голосіївської РДА очолює Сергій Шостацький. 

Нагадаємо, за процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру начальнику Управління освіти Голосіївської районної державної адміністрації за фактом привласнення бюджетних коштів та службового підроблення.

Источник